شاه توت

این وبلاگ به سایت www.maahang.com منتقل شده حتما به ما سر بزنید

میوه را در این ساعت بخورید تا لاغر شوید؟!
نویسنده : - ساعت ۱۱:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٤

Fruit Basket 4

برای از بین بردن چربیهای اضافی و لاغر شدن، استفاده از میوههایی که قند کمی داشته و فاقد چربی هستند در لاغری شما تاثیر بسزایی دارند، اما در چه ساعتی از روز ؟
متخصصان تغذیه میگویند: اگر میخواهید دارای اندامی زیبا و متناسبی باشید باید مدتی صبحانه خود را فقط اختصاص به میوه بدهید و تا ظهر غذای دیگری نخورید.


Fruit Basket 15

بهترین میوه برای این رژیم، مرکبات، انواع آلو، گوجه، گلابی و میوههای تازه هستند. وقتی شما برای مدتی صبحها فقط میوه همراه با لیموترش بخورید متوجه خواهید شد که چربیهای اضافی ذخیره شده در شکم و قسمتهای دیگر بدن کمتر میشود و با شادابی که بدست آوردید توانایی انجام ورزش را هم خواهید داشت.
وقتی شما درهنگام صبح، میوه مخصوصا میوههای ترش (البته ترشی میوهها باید درحد اعتدال باشد) میخورید غذایی خوردهاید که بهترین ویتامینها و املاح و فلزاتی هستند که عمل ساختن و ترمیم بافتها و سلولهای مختلف بدن دخالت دارند.
فقط قندها و چربیها هستند که در بدن به صورت بافت ذخیره چربی در میآیند چون این میوهها قند کمی دارند و فاقد چربی هستند. در طول روز برای سوخت و ساز بدن از ذخیرههای بدن استفاده خواهد شد. تمام میوههای شیرین و کم چرب برای رژیمهای لاغری توصیه شدهاند.
میوهها علاوه بر املاح معدنی که دارند و در سوخت و ساز بدن نقش مهمی ایفا میکنند اعمال دیگری را بر روی دستگاههای مختلف بدن دارند و بعضا به عنوان دارویی در معالجه بیماریها مورد استفاده قرار میگیرند.


comment نظرات ()